Sitemizin temel işlevlerinden biri VİZYON’dur…

Sanayi sitemiz, alt yapı ve üst yapı çalışmalarını tamamlamış olmanın verdiği rahatlıkla Sosyal Tesis vizyonları ile gelişimini tamamlanmış bulunmaktadır.

Gelişmekte olan ülkemizin ticari zemini, eskiye nazaran daha sağlıklı ve akılcı çözümlerle, yeni formlar kazanmaya başlamıştır. Evvelde bir dükkan inşa edip içinde imalat yapabilecek imkanları sağlamak esnafımız için çok şey ifade ediyordu. Ancak bugün dünyaya açılan Türkiye Projeksiyonundan baktığımızda, bu yeterli bir hizmet olarak algılanmıyor. Esnafımızın dünya pazarına açılabileceği fırsatları oluşturabilmek yeni bir hizmet kalemi olarak karşımıza çıkmaktadır.

İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Kooperatifleri arasında seçkin bir yere sahip Demirciler Sanayi Sitesi,

Unutmayalım ki, bir site sadece maddi yapısıyla bir kimlik taşımaz. Bu sitede yaşayan insanların manevi, ahlaki ve kültürel değerleri de önemlidir.

Etkileyici sosyal tesis projeleri ile vizyonumuzu gerçekleştirerek sitemizin geleceğini inşa ettik.

S.S. Demirciler Sanayi Sitesi İşletme Kooperatifi

Ana giriş kompleksi ve güvenlik kontrol merkezimiz, huzurla ibadet ettiğimiz camimiz, modern ve çok amaçlı elektronik taşıt kantarımız, oto yıkama, cafe ve restorant alanımız, bölgemizin en mükemmel sosyal tesis binamız ve diğer sosyal tesisimizde teknopark ve eğitim faaliyetleri ile gurur duymaktayız.

Belirlediğimiz hedeflerimize sırasıyla ulaşmanın onuruyla yine de çalışıyoruz.

İşte bu yüzden; en beğenilen, en derli toplu ve en çok aranan ve esnafına değer veren site Demirciler Sanayi Sitesi.

 

PAYLAŞ
Önceki İçerikYeni Bir Çığır Açtık
Sonraki İçerikTarihçe

CEVAP VER

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.