SİTE BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI

Sosyal tesisler ve dini tesis alanı ile  23 adet atölye bloğundaki 487 adet işyerinden oluşan sitemizin ortak alanlarını, açık otopark alanlarını, yol ve kaldırımlar ile site alt yapısının bakım ve onarımlarını düzenli bir şekilde yapmaya devam edeceğiz.

SİTE ÇEVRESİ ÇİT UYGULAMASI VE YEŞİL ALAN ÇALIŞMALARIMIZ

Sitemizin çevresinin düzenine, genel temizliğine ve görünümüne, site yeşil alanlarının da düzenlemesini bu dönemde de devam edeceğiz.

GÜVENLİK İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ

Site çevre güvenliğimizi 5188 sayılı özel güvenlik kanunu ve özel güvenlik izin belgemiz doğrultusunda özel güvenlik hizmeti satın alarak site çevre güvenliğini tesis etmeye ve modern kamera güvenlik sistemleri ile de site çevre güvenliğini sağlamaya devam edeceğiz.

SOSYAL FAALİYETLERİMİZ

Sitemizde esnaf ve sanatkarlarımızın her türlü eğitim ve kültürel çalışmaların etkin bir şekilde yürütülmesine gayret ederek, İnternet web sitemizdeki yenileme ve güncelleştirme çalışmaları ile birlikte sitemizin tanıtımına devam edeceğiz. Çevre kanunu, Sosyal Güvenlik Mevzuatı ve ilgili yönetmelikler kapsamında sitemiz genelinde çalışmalar yaparak, sitemizdeki firmaları bilgilendirmeye ve gerekli önlemleri almaları konusunda yardımcı olmaya özen göstereceğiz.

ISO KALİTE BELGELERİ FAALİYETLERİMİZ

Kooperatifimiz faaliyetlerini ISO 9001:2015 kalite yönetim hizmetleri çerçevesinde yürütmektedir. Personelimiz bu standartlar çerçevesinde gerekli eğitimleri alarak kooperatif ortaklarımıza ve sitemizde faaliyet gösteren firma ve çalışanlarına kalite standartları doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

01.01.2017 tarihinden itibaren e-fatura, e-defter ve e-arşiv uygulamasına ile, kooperatif site yönetimi olarak; e-fatura, e-arşiv ve e-defter sistemi içerisinde sitemiz faaliyet gösteren firmalara daha modern ve daha hızlı hizmet sunmaya devam edeceğiz.

Tahmini Bütçemiz doğrultusunda, sizlerin görüş ve katkılarınızla çalışmalarımıza devam edip sorunlarımızı çözmeye özen gösterip kanun ve yönetmelikler doğrultusunda kooperatif yönetimi olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.