• SİTE BAKIM VE ONARIM ÇALIŞMALARI

Sosyal tesisler ve dini tesis alanı ile  487 işyerinden oluşan sitemizin yol-kaldırım, giriş-çıkış kapılarının düzenlemelerini, ortak alanların ve açık otopark alanlarının ve alt yapının bakım ve onarımlarını düzenli bir şekilde yapmaya devam edeceğiz.

  • SİTE ÇEVRESİ ÇİT UYGULAMASI VE YEŞİL ALAN ÇALIŞMALARIMIZ

Sitemizin genel temizliğine ve görünümüne, site çalışanlarının ortak ihtiyaçlarını karşılamak ve yeşil alanlarının da düzenlemesini bu dönemde de devam edeceğiz.

  • GÜVENLİK İLE İLGİLİ ÇALIŞMALARIMIZ

Site çevre güvenliğimizi 5188 sayılı özel güvenlik kanunu ve özel güvenlik izin belgemiz doğrultusunda özel güvenlik hizmeti satın alarak site çevre güvenliğini tesis etmeye ve modern kamera güvenlik sistemleri ile de en üst düzeyde site çevre güvenliğini sağlamaya devam edeceğiz.

  • SOSYAL FAALİYETLERİMİZ

Sitemizde esnaf ve sanatkarlarımızın her türlü eğitim ve kültürel çalışmaların etkin bir şekilde yürütülmesine gayret ederek, İnternet web sitemizdeki yenileme ve güncelleştirme çalışmaları ile birlikte sitemizin tanıtımına devam edeceğiz.

Çevre kanunu ve ilgili yönetmelikler kapsamında Sitemiz genelinde atık alanı oluşturarak atık toplama yeri organize etmeye atık toplama planı             hazırlanması ve geri dönüşüme organize     edilmesi çalışmalarını yaparak sitemizdeki firmaları bilgilendirmeye ve gerekli önlemleri          aldırmaya özen göstereceğiz.

  • ISO KALİTE BELGELERİ FAALİYETLERİMİZ

Kooperatifimiz faaliyetlerini ISO 9001-2008 ve ISO 14001-2004 kalite standartları çerçevesinde yürütmektedir. Personelimiz bu standartlar çerçevesinde gerekli eğitimleri alarak kooperatif ortaklarımıza ve sitemizde faaliyet gösteren firma ve çalışanlarına kalite standartları doğrultusunda en iyi hizmeti vermek için çalışmaktadır.

GİB tarafından alınan izin doğrultusunda 01.01.2017 tarihinden itibaren e-fatura, e-defter ve e-arşiv uygulamasına geçilerek kooperatifimizi elektronik fatura ve defter ortamlarına hazır hale getirerek daha modern ve daha hızlı hizmet sunmaya önem göstereceğiz.

Tahmini Bütçemiz doğrultusunda, sizlerin görüş ve katkılarınızla çalışmalarımıza devam edip sorunlarımızı çözmeye özen gösterip kanun ve yönetmelikler doğrultusunda kooperatif yönetimi olarak hizmet vermeye devam edeceğiz.

Üye
Bekir ARAYICI

Üye
Besim SADIKER

Muhasip Üye
Mehmet EYÜBOĞLU

Başkan Vekili
Ali HAKTANIR

Başkan
Mustafa TOPCUOĞLU

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.