Unutmayalım ki, bir site sadece maddi yapısıyla bir kimlik taşımaz. Bu sitede yaşayan insanların manevi, ahlaki ve kültürel değerleri de önemlidir. Amacımız hayallerimizi süsleyen etkileyici sosyal tesis projeleri ile vizyonumuzu gerçekleştirerek sitemizi geleceğe taşımaktı. Kooperatifimiz genel kurullarında aldığımız kararlar doğrultusunda bu amaçla çalışmalarımıza başladık.

Dünya farklı bir dünya, teknoloji çok hızlı gelişiyor. İlkokul dönemlerinde aya seyahatle ilgili kitaplar okuyorduk. Şimdi artık uzayda gezegenlere gidiliyor. Durduğunuz zaman düşersiniz. Herkesin hayalleri vardır. Eğer o hayallerimizi fikre, fikirlerimizi projeye, projelerimizi ürüne dönüştürebilirsek varız.

Teknolojiye önem vermezsek büyük bedeller ödeyerek teknolojiyi satın almak zorunda kalırız. Teknolojiyi geliştirme yolu da Ar-Ge’dir. Teknoloji hızla gelişirken ticaretin kuralları da yeniden şekilleniyor. Esnafımız da işini geliştirmede teknolojiyi kullanarak planlamak istiyor.

Hedeflerimize ulaşarak bir çok şeyi gerçekleştirdik fakat daha yapılması gereken çok fazla iş var. Hayalin sınırı yok, biz yine hayal etmeye devam edeceğiz.

Tarihinin en parlak dönemlerinden birini yaşayan sitemiz ile sanayide, eğitimde, bilimde ve teknolojide hızlı adımlarla hedefe ulaşmış olmanın mutluluğu içerisindeyiz. Yaşam kalitesine öğrenmeyi de ekleyerek, doğa sevgisi yüksek, sizlerle birlikte bilgiye seven, bilgiye kıymet veren insanların yetişmesinde üzerimize düşeni yapmanın haklı gururunu yaşıyoruz.

Sitemizde 2.400 aracın aynı anda park edebileceği geniş park alanları mevcut. İnsan sayısı artıkça otopark ihtiyacı için yeni projeler üreterek otopark alanlarımızı büyütüyoruz. Bölgemizin en modern 60 tonluk elektronik taşıt kantarı, oto yıkama tesisi ve büfe&cafe sosyal tesis kompleksleri ile de sitemizdeki esnafımıza daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz. Teknolojiyle donatılan elektronik taşıt kantarımız hem sitemizin hem de bölgemizin en kaliteli ve güvenilir elektronik taşıt kantarı olma yolunda hızla ilerliyor. Taşıt kantarımızın hemen yanında sitemizin oto yıkama ihtiyacına cevap veren oto yıkama-oto kuaför tesisimizde esnafımıza hizmet veriyor. Büfe& Cafe tesisi de sitemizin ihtiyacına etrafındaki yeşil bitki örtüsüyle hizmet veriyor. Giriş kompleksimizde ise en son teknolojik imkanlarla donatılmış Güvenlik Kontrol Merkezi de faal durumda. Esnafın emniyet içinde çalışması için sitemiz güvenlik kameraları ile sürekli gözetim altında tutulmakta.

Bir yandan YILDIZ TEKNOPARK ile sosyal tesis alanımız birini Teknoloji Geliştirme Bölgesi ilan ettirerek teknoloji ve arge çalışmalarına başladık, diğer yandan da ana giriş kompleksimiz yanındaki sosyal tesis alanımızda ki eğitim tesisi DOĞA ANADOLU LİSE OKULU ile sitemizdeki esnafın çocuklarına kaliteli bir eğitim verdirmeye çalışıyor, İdari yönetim hizmet binamızla da teknolojiyle iç içe ve size daha iyi hizmet vermeye çalışıyoruz.

Yapmış olduğumuz anlaşmaların, çalışmaların ve ortaya çıkarmış olduğumuz eserlerin kalıcı olmasını sağlamak ve geleceğe taşımak için tüm iletişim kanallarını aktif bir şekilde kullanıyoruz. Demirciler Sanayi Site rehberi; demsit.com. web sitemizle sitemizdeki firmaları tanıtırken, demircilersitesi.com.tr. demircilersitesi.org.tr. web sitelerimiz ile de günümüz iletişim çağının gereklerini yerine getirirken çalışmalarımızı çok daha geniş kitlelere ulaştırmak için çok daha etkin olacak sosyal medya ve görsel iletişim iletişimi içerisindeyiz.

Hedeflediğimiz projeler ile yapacağımız çalışmaların sitemiz esnafına, bölgemize ve tüm Türkiye sanayisine katkı sağlaması temennisiyle…

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.